dunagaz@dunagaz.hu
+36 33 513 100 * 30 634 0062

Álláshirdetés

Képzési referens (képzésszervező)

A DUNAGÁZ Zrt. több, mint 30 éves múlttal rendelkező, az energetikai iparág meghatározó felnőttképző intézménye.

Fiatalos, energikus csapatunkba keresünk teljes munkaidős, határozatlan idejű szerződéssel, képzési referensi munkakörbe, önálló képzésszervezői feladatokat ellátó kollégát dorogi munkavégzéssel.

Feladatok

  • Folyamatos kapcsolattartás hatékony kommunikációval a képzések megrendelőivel, résztvevőivel, oktatókkal, vizsgáztatókkal, hivatalokkal, hatóságokkal
  • Képzések meghirdetése, teljeskörű megszervezése
  • Gyors reagálás a felmerülő problémák megoldására
  • Részvétel különböző képzésekhez kapcsolódó projektekben (pl. új képzések felvétele és bevezetése a portfólióba)
  • Szoros együttműködés az adminisztrátorokkal, a pénzügyi és üzletkötő kollégákkal

Elvárások

  • Minimum középiskolai végzettség, felsőfokú végzettség előny
  • Legalább 1-2 év HR, képzésszervezési vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Fejlett problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés
  • MS Office teljeskörű használata
  • B kategóriás jogosítvány, valamint vidéki tanfolyamok esetén utazási hajlandóság
  • Erős kommunikációs képesség, határozott fellépés, igényes megjelenés

Amit kínálunk

  • Éves bruttó 420.000 Ft cafeteria keret
  • Bónusz - elérhető az éves alapbér 15%-a
  • Csoportos élet- és baleset biztosítás
  • Céges mobiltelefon korlátlan belföldi magánhasználatra
  • Céges autó munkahasználatra

Pályázatát kérjük a dunagaz@dunagaz.hu e-mail címre küldje meg.